Jaką książkę z humorem zabrać na wakacyjny wypoczynek: propozycje literatury dla kobiet!

Wakacyjny odpoczynek niewątpliwie może umilić lekka i wciągająca powiść. Książki sprawdzają się nie tylko w podróży, ale także podczas plażowania, czy odpoczynku w ogrodzie, a także na letnią niepogode. Jeśli chodzi o wybór lektury, którą chcemy zabrać na wakacje, to warto wziąć pod uwagę problematykę jaką porusza. Raczej powinna być to lekka powieść z pozytywnym wydźwiękiem, która będzie sprzyjac relaksowi i działać motywująco. Do takich należą między innymi książki obyczajowe i romanse, a także literatura piękna i podróżnicza. Doskonałym wyborem może również być literatura faktu i reportaże. Poznajcie nasze propozycje książek dla kobiet na wakacyjny wypoczynek!

4 top książki, które umilą chwile letniego relaksu!

Dom nad jeziorem, autorstwa Tasminy Perry

To pełna ciepła i emocji opowieść o miłości. To dość nieoczywista historia, która potrafi wciągnąć czytelnika i zafundować mu wiele niespodzianek. Książka jest przepięknie oprawiona! Już sama jej okładka wprowadza w wakacyjny klimat. To z pewnością idealny wybór lektury na to, by umilić sobie błogie chwile urlopu.

Beata Tyszkiewicz. Portret damy, autorstwa Anny Augustyn-Protas

To lektura o fascynującej kobiecie, która będzie idealnym wyborem dla wszystkich dam. Przedstawia życie słynnej aktorki i jej nieszablonową osobowością. Ukazuje nam ona jak, ogromna klasa i rozbrajające poczucie humoru mogą iść w parze. Pełną recenzję książki znajdziemy na www.faktycznie.pl – warto się z nią zapoznać.

Sezon na truskawki, autorstwa Marty Dzido

Kwiecisty, a zarazem prosty język tej powieści sprawia, że czyta się ją naprawdę szybko i przyjemnie. To książka z nutką erotyki i romantyzmu. Jednocześnie podejmuje trudne tematy związane z seksualnością, pragnieniami zarówno matek, jak i młodych dziewczyn. Przy tym wszystkim pozostaje subtelna i wysublimowana, pełna napięć, ale pozbawiona wulgarności. To lektura, która z pewnością pomoże się odprężyć w leni wieczór.

Blondynka na Hawajach, autorstwa Beaty Pawlikowskiej

To propozycja dla każdej Pani, która pragnie w trakcie lata choć na chwilę przenieść się w naprawdę rajskie i gorące miejsce. Funduje ona niezwykłą podróż po Hawajach. Zabiera czytelników w nieznany świat, odkrywając jego kulturę, historię i legendy. To pasjonująca książka podróżnicza, która może zaskoczyć.